profesjonalizm

 

 

Nasi specjaliści

Jesteśmy specjalistami z marketingu, statystyki, komunikacji społecznej, psychologii i informatyki. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w pracy w domach mediowych, mediach i reklamie. Stale podnosimy swoje kwalifikacje, aby dostarczać naszym klientom jak najlepszych i najbardziej efektywnych rozwiązań. W centrum naszej uwagi zawsze pozostają klienci i ich potrzeby. Skupienie na korzyściach, które im dostarczamy, oraz wysoki poziom obsługi jest niezwykle przez nich ceniony. Fakt ten znajduje odzwierciedlenie w ocenach zadowolenia naszych Klientów ze współpracy z Mediapolem w szeregu rankingów tworzonych przez magazyny branżowe. Tworzymy zgraną drużynę, której siła tkwi w każdym pojedynczym człowieku i jego efektywnym działaniu.

dalej >>>

dalej >>>

Dom Mediowy MEDIAPOL

Dom Mediowy Mediapol jest jednym z najstarszych domów mediowych
w Polsce. Powstał w styczniu 1998 roku w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku i klientów oczekujących profesjonalnej obsługi w zakresie planowania
i zakupu mediów. Oparty wyłącznie na kapitale polskim, od początku istnienia konsekwentnie buduje pozycję na rynku reklamowym, rok w rok znajdując się w czołówce rankingów branżowych.

dalej >>>

Mediapol w rankingach

Kolejny rok na podium!

Tegoroczna edycja raportu specjalnego domów mediowych przygotowanego przez „Media&Marketing Polska” przyniosła Mediapolowi sporo wyróżnień.

Oceny Naszych Klientów przyniosły nam najwyższe noty

w niezwykle ważnych kategoriach, takich jak zadowolenie z zakupu mediów oraz zadowolenie ze współpracy z domem mediowym.

 

Bardzo dziękujemy za tak zaszczytne wyróżnienia

– to dzięki Wam rośniemy w siłę!

 

 

Czołowe pozycje Mediapolu nie są nowością, w poprzednich edycjach badania systematycznie wygrywaliśmy z największymi dzięki jakości obsługi Klienta i starannemu doborowi zespołu,

który składa się z osób z wieloletnim doświadczeniem w branży mediowej.